Náš web rozvíri ustálené vody slovenského internetu. Chceli sme sa vyjadriť no nik nám nedal priestor – preto sme sa rozhodli vytvoriť si ho sami. Tento web vznikol, aby sa stal alternatívou. Nechceme internetovým návštevníkom vymývať hlavu ako je to praxou vo väčšine slovenských médií. My ukážeme veci v pravom svetle a čo ostatní posunuli nesprávnym smerom uvedieme na správnu mieru. Našim cieľom je veci nazývať pravým menom a sme odhodlaní takto konať kým sa táto krajina nestane krajším a lepším miestom pre život.

Máš šancu stať sa jedným z nás a spolupodieľať sa na našom začínajúcom webe ktorému sa darí!

*Ak by si rád písal články pre web máš jedinečnú šancu pridať sa k nám, máš šancu zviditeľniť sa, ukázať, čo v tebe je, naučiť sa a spoznať niečo nové a svojimi príspevkami vyjadriť svoj názor. *Ak máš blog alebo rád píšeš, máš väčšiu šancu zviditeľniť sa na našom webe, pretože o dennú návštevnosť stránky sa nebudeš podieľať len ty sám ale aj náš tím.

*Požiadavky pre uchádzačov: *

– Húževnatosť

– Schopnosť formulovať vety v slovenčine, ovládať gramatiku (v prípade, že budeš písať naozaj dobre príspevky ale nebudeš ovládať gramatiku – o to sa postaráme my)

– Dlhodobá chuť prispievať

– Dostatok času na priespievanie nových príspevkov

– Veľké PLUS pre toho, kto píše svojským štýlom, originálne a zaujímavo

– Písať (zatiaľ) minimálne 2 články za mesiac

– Písať tom, čo ťa baví a v čom sa vyznáš

– Vyhýbať sa kopírovaniu článkov z iných stránok – my chceme ponúknuť čitateľom niečo nové, preto by si mal mať prehľad čo sa píše v konkurenčných weboch

Píš na keross@crank.sk a fridriche@crank.sk  a do mailu pripoj vzorový článok a napíš nám niečo o sebe – kto si, čo máš rád, aké máš záľuby, či máš už skúsenosti s písaním článkov – aké…. Ak máš nápad a privítal by si niečo nové na našom webe alebo písal o niečom čo tu ešte nebolo radi to zhodnotíme a splníme ti to. Do predmetu správy napíš kategóriu  o ktorej by si rád písal. Odpíšeme ti! 🙂