Železná Horda je na pochode, “LordoviaDraenoru” sú pripravení zničiť Azeroth a to všetko už* 13. novembra* tohto roku. Blizzard Entertainment nedávno odhalil v prvom live-steame pokračovanie odplaty s názvom WarlordsDraenor. Premiéra sa konala v Ace Theater vLosAngeles. Ak ste live-steam zo štvrtka zmeškali nevadí, môžete si pozrieť nižšie uvedený záznam. Vo videu  vývojári  vysvetlia i podrobnosti ohľadom pred-spustenia hry,herné rozšírenie, novú PvP zónu Ashran a mnoho ďalšieho.

Prichádzajú rozhodujúce okamihy v histórií Draenorub,o čom svedčí i tento prvý vydarený cinematic. Piaty datadisk WoWka vracia do hry pradávnych orkov ako Grommash Hellscream, Durotan, Kargath, Gul’Dan, Ner’Zhul a ďalších, ktorí sa vyskytli v prvých dvoch stratégiách WarCraftu.

Okrem skvelého intra plného nostalgie vývojári predstavili takmer päťminútové video samotnej hry. “Warlords of Draenor *In Action” zobrazuje jednoduchý prelet cez nové oblasti a približuje herné rozšírenie. Koniec videa stručne zachytáva i vývoj PvP zóny Ashran a nové modely postáv. Detailnejšie informácie o postavách a svete *Warlords of Draenor nájdete priamo na webe datadisku.