Nemecký veľtrh Gamescom v Kolíne nám tento rok ponúka vzrušujúci vyber hier. Boli predstavené nové trailery na známe tituly ako Assassin’s Creed či Call of Duty. No nezabudlo sa ani na nové hry ako je Bloodborne alebo RIME.

 Assassin’s Creed Unity:

Dejiskom novej časti Assassin’s Creed sa stáva Paríž v období francúzskej revolúcie. Trailer ukazuje skvelú prepracovanosť mesta a takmer neobmedzené možnosti* “Freerunningu” pre tichých vrahov . Hra sa na trh dostane 28. októbra tohto roku.
*

Call of Duty: Advanced Warfare:

Call of Duty: Advanced Warfare sa svojim príbehom posúva do budúcnosti plnej nádychu sci-fi estetiky. Trailer sa odohráva na padajúcom moste, kde budete môcť vidieť ohromné množstvo výbuchov a použitia nových zbraní a technológií. Na trh by sa k nám mala dostať 4. novembra 2014.

Rise of the Tomb Raider:

Trailer Tomb Raider toho moc o hre nepovedal, ale to neznamená, že nás časom nemôže prekvapiť gameplay. Jediné čo môžeme s istotou povedať je že príbehu nebude chýbať pochmúrny dej a temnota. Fanúšikovia čo mali možnosť hrať poslednú verziu(reboot Tomb Raider 2013) a páčila sa im, sa teda majú na čo tešiť.

Tearaway Unfolded:

Jednou z najobľúbenejších hier pre konzolu Playstation VITA je kúzelný a zábavný  svet Tearaway. Táto smiešne rozkošná hra je pripravovaná aj pre konzolu PS 4, ktorá ponúkne nové herné nápady, priestor a funkcie hrateľnosti.

Bloodborne:

Na Gamescom bol predstavený prvý pohlaď na hratelnosť  v Bloodborne. O samotnej hre toho ešte veľa nevieme, no podľa traileru je plná krviprelievania a gotiky. Naplánovaná je na PS4 a výjsť by mala budúci rok.

RIME:

Hoci RIME patrí medzi nové tituly, pripomína staré dobre časy hier na Playstation 1 (kto by mohol zabudnúť na Crash Bandicoota). Hra je plná veselých farieb a svet prekypuje čarovným a živým prostredím. RIME je pripravovaná na PS4, zatiaľ však bez presnejšieho termínu vydania.

[youtbe id=”GGhNL4uB8uI”]