Ak ťa zaujíma odkaz, ktorý som napísala pre všetky ženy, budem veľmi rada ak si ho prečítaš a vyjadríš svoj názor. 🙂

Či si chalan, muž, chlap… je dosť možné, že rovnako sa v tomto uponáhľanom svete trošku strácaš. Nestíhaš, nevieš, čo si máš o určitých situáciach myslieť čo sa týka žien, pretože takmer každá je rovnaká a pri tom rozdielna. Ak si sám, možno máš zmätok, čo si máš o dnešných ženách myslieť. Vieš, ver mi, vždy to tak bolo. Vždy muži na ženách našli nejakú chybu a ženy na mužoch. Vždy mali ženy niečo rovnaké a každá niečo “svoje”. Vždy ženy premýšľali inak, ako muži. Ber to ako pozitívum, vyrovnaj sa s tým, takto to proste je – realita. V dnešnej dobe (nerada používam ten výraz že “doba”, veď vždy nejako bolo a ľudia sa z chýb druhých nepoučia väčšinou – vždy to tak bolo, keby nie – neboli by  vojny a svet by bol naozaj dokonalý :-D) zrejme si povieš “ženy sú také a také, zmenili sa”, tak si sám povieš si že žiadnu radšej ani nechceš, teraz je to IN byť single alebo mať nezáväzný sex.

Skúsme sa zamyslieť… naozaj chceme aby bolo IN byť slobodný a mať niekoho len nezáväzne? Je toto to, čo nás naozaj vnútorne napĺňa? Nerobíme chybu? Keď zmeníš TY postoj v tejto veci, prehodnotíš to, budeš patriť medzi ľudí ktorým záleží na tom, aby láska naozaj ešte bola.

Buď chlap. Nie je to tak, že ženy majú rady “zlých chlapcov”, ženy ich rady nemajú, majú ich rady mrchy. Skutočné ženy majú rady správnych chlapov, tých, ktorí majú svoj názor, vyjadria ho, prehodnotia ho, stoja si za tým, sú sebavedomí (vieš čo je to sebavedomý chlap??? Čítaj to, čo teraz píšem), keď nebudeš mať životné ciele a budeš v tom istom kolobehu práca/škola-domov-práca/škola-domov, nebude v tebe ŽIADNA žena vidieť potenciál,* POKIAĽ SA ROZVÍJAŠ TY, ROZVÍJA SA PRI TEBE AJ TVOJA ŽENA*, preto ženy letia na chlapov s ktorými sa nenudia. A že ženy nevedia čo chcú? Vedia, len nad tým príliš premýšľajú, od toho ste tu vy chlapi, aby ste ich prúd myšlienok a neustáleho rozhodovania sa zastavili a na rovinu povedali “toto chcem a toto nechcem”. Každá žena chce mať istotu, bezpečie, lásku a rodinu. Chce to cítiť keď ju objímeš, pohladíš. Keď sa naučíš ju pohladiť správne po tvári a po vlasoch vtedy keď si to zaslúži, bude z teba mimo :-). Ženám sa páči keď vidia že vám záleží aj na samom sebe.

Berte ženy ako ženy, správajte sa ku ním ako ku ženám a tie ženy, ktoré začínajú byť ako chlapi sa zmenia. Závisí to aj od vás, aj od teba, pretože aj VY a aj TY ste tí/a ten ktorí/ktorý ženy poháňajú vpred. Ježišikriste ja viem, že väčšina z nich ide v tom ženskom dave kedy začínajú byť doslova nevkusné, umelé – ale veď aj TOTO bolo vždy. Nikdy sa ženy nepoučia, nemôže byť každá prirodzené krásna ale každá vie byť neprirodzene škaredá. Ony idú s davom ale aj vy, ak im venujete pozornosť a zabúdate si všímať skutočné ŽENY.

Nech je žena akokoľvek silná, čaká na muža silnejšieho než ona sama. Nie preto, aby obmedzoval jej slobodu, ale aby jej dal možnosť byť slabá.

Rovnako je IN si vyberať. Zo všetkého, pretože všetkého je až príliš, skúsme sa zastaviť. Môžeš si vybrať múdru alebo sprostú, peknú alebo neupravenú, sebavedomú alebo so sebavedomím mínus tisíc… Ale nikdy tu nebude tá, ktorá bude IBA podľa tvojho vkusu, IBA s takým sebavedomím aké je podľa teba primerané, IBA tá ktorá je aj do koča aj do voza. Ty sa čuduješ že sa nemôžeš zamilovať ale nikdy sa nezamiluješ ak budeš hľadať tú pravú. Ta pravá nie je, tá pravá je tá, s ktorou si vytvoríte pevný vzťah a navzájom sa budete rešpektovať :-). Ak hľadáš tú s ktorou si budeš len rozumieť – hľadaj takú ktorá vyžaruje to, čo potrebuješ.

Skúsme byť my ľudia znova takí jednoduchí. Nepreberať príliš. Človek nie je tovar, nie je to NIEČO.

V prípade ak ženu máš, nebuď vo vzťahu ktorý ťa nenapĺňa. Musíš sa mať rád, si muž a rovnako ak aj si dospelý, stále sa môžeš zdokonaľovať (nemyslím fyzicky!). Vzťah má určité fázy, keď si zamilovaný tak vzťah je krásny, keď miluješ, dokážeš prijať a rešpektovať jej chyby a vedome to očakávať aj od nej. Musíte byť v súlade, mať rovnakú hierarchiu hodnôt, o vzťah sa treba proste starať. A komunikácia :-). Aj humor je dôležitý, aj to, že nepreberáte len vzťah ale ho hlavne žijete. Spoznávate sa po celý čas vášho vzťahu, meníte sa… Ak sa ti zdá, že je žena zaslepená a nevidí čo pre ňu robíš otvor jej oči. Aby si jej ich dokázal otvoriť musíš s ňou vedieť komunikovať. *Neverte tomu že ženy si myslia, že ste všetci rovnakí. *

P.S.: Sme ženy a veľa vecí máme zakotvené v génoch – aj to, že nás poteší ak môžeme s vami raňajkovať, aj to, že vám vidíme na očiach že sme KONEČNE TÁ, KTORÚ STE HĽADALI, aj to, že nás necháte vás pohladiť a pritúliť si vás, pretože každý muž to potrebuje. Aj to, že dokážete prevziať iniciatívu a dovolíte nám ju rovnako prevziať, byť spontánni, komunikovať s nami a zavoláte nám po pár rokoch zo služobky len tak, lebo chcete počuť hlas svojej ženy.

tumblr<em>mwxzxopj4u1qezwmho1</em>500 tumblr<em>mgna8nzuYE1reh8kuo1</em>500