Má ju (snáď) úplne každá z nás v šatníku, bez nej by neboli na nás dokonalé aj tie najdokonalejšie šaty alebo blúzka (ale doma to neplatí, že páni?). Nosíme ju každý deň a sme šťastné keď si ju už konečne vyzlečieme (aspoň ja). Nezáleží na tom či máš prsia malé alebo veľké alebo akurát, vždy ju máš. Určite by si mala mať aspoň jednu klasickú čiernu a klasickú podprsenku púdrovej farby.

V poriadku, buďme za dámy teraz, aká by mala byť vlastne dokonalá podprsenka? Keď už som skonštatovala že my ženy ju nosíme každý deň tak hneď k tomu musím poznamenať že kvalitnú podprsenku si zaslúži každá žena bez ohľadu na vek. A kvalitnou podprsenkou nemyslím hocijakú, určite nie takú ktorú kúpiš v NewYorkeri a je z odporného umelého materiálu a čím extravagantnejšia tým lepšia.  

Brigitte Bardot: „Nie je tažšia práca než sa snažiť byť krásna od ôsmej ráno do polnoci”

V momente kedy zistíš že aj ty potrebuješ kvalitnú “podprdu” si zisti akú máš správnu veľkosť. Určite budeš na to potrebovať meter a určite si hneď nepozeraj na internete či máš prsia A alebo B alebo C (nekomplikujme si to dámy)… Keď prídeš do obchodu so spodnou bielizňou sú tam ochotné predavačky (ale nezaručujem) ktoré ti pomôžu s číslom tvojej podprsenky. Každá podprsenka má svoj tvar, je na tebe pre akú podprsenku sa rozhodneš ale väčšinou sa mení číslo podprsenky aj podľa tvaru podprsenky. Push upky samé o sebe – vždy som v nich mala iné číslo než pri klasickej podprsenke :-). Nie každej žene push up podprsenka pristane (viem o čom hovorím, ja som jedna z tých ktorej táto podprsenka nepristane :-D). Záleží od tvaru pŕs, diaľky medzi nimi…

Ako sedí kvalitná podprsenka? Určite by ste v nej nemali mať kvázi “napratené” prsia, príliš blízko od seba alebo príliš ďaleko. Nemala by odstávať, nemala by byť príliš úzka, nemala by tlačiť, padať ramienka a nemalo by ju byť vidieť pod oblečením. Vraj dokonalú podprsenku by si ani nemala cítiť že ju máš – ale hovadina ako mraky, to sa nedá, nie je nad ten pocit keď si ju vyzlečieš a je ti pohodlne.

Je dôležité, aby si mala podprsenku ktorá aj dobre vyzerá a hodí sa ti. Klasickou hladkou podprsenkou človek nič nepokazí ale predsa sa žena lepšie cíti všeobecne s podprsenkou ktorá je sexi:-). Nikde nie je pravidlo že práve TY nemôžeš mať sexi podprsenku, nie sme v kláštore dámy, pokojne si dajme sexi podprsenku ktorej čipka a je v peknom farebnom prevedení – môže aj jemne trčať spod blúzky – je to naozaj sexi vkusné a momentálne aj IN. Dávaj si ale pozor aby netrčala až príliš a nebolo to vulgárne (sme predsa nejaké dámy, nie?).

A ešte jedna dobrá starosvetská rada:

Vždy maj čistú spodnú bielizeň. Ak by sa niečo stalo a odviezla ťa sanitka, nech sa nemusíš hanbiť!  🙂

zdroj fridurh.tumblr.com

zdroj fridurh.tumblr.com

zdroj fridurh.tumblr.com

zdroj fridurh.tumblr.com

zdroj fridurh.tumblr.com

zdroj fridurh.tumblr.com

Podprsenka-zena-moda

Podprsenka-zena-moda-2

Akej podprsenke dávaš prednosť ty a aké rady by si doporučila ostatným ženám? 🙂 budem veľmi rada, ak zanecháš komentár pod článkom.

Zdroj:fridurh.tumblr.com