Určite to poznáš aj ty, keď si skoro po týždni uvedomíš, že v prehrávači ti hrá jedna obľúbená pesnička stále dookola. Takže, som sa tak “trošku” rozhodol že vám bude každý jeden týždeň prinášať palivo pre vaše prehrávače, a radosť do vašich uší. Možno nepôjde úplne o mainstream ale to mi dúfam odpustíte a aspoň niečo sa vám bude páčiť.

The Kooks – Bad Habit

Priznám sa, že od tejto kapely som toho zatiaľ moc nepočul (nohate 😀 ) a skladba Bad Habit ja práve tá, ktorú by som vám chcel predstaviť aj ako prvú. Zaujal ma na nej hlavne samotný klip, nie je moc zložitý, ale zároveň veľmi príjemný a originálny, a myslím že (ne)poteší viac než len mňa. Skladbu nájdete na novom albume Listen.

Bleachers – Rollercoaster

Bleachers je Americká “indie popová” kapela, ktorá je celkom mladá aspoň to čo som sa dočítal začala od začiatku roku 2014. Známejšou sa stala hlavne vďaka koncertnej šnúre s kapelou Fun.

William Wild – Townsend

Na túto skladbu som narazil úplne náhodou (a to je vlastne vždy takto hľadám hudbu) a predpokladám že ju bude poznať minimum ľudí. *Townsend *je hlavne pre toho, čo má rád popmusic a nekomerčnú hudbu.

Tyler Sjöström – Red River

Pri tejto pesničke kovanej láskou k prírode a pravde, nájde každý to svoje. V albume tohto, môžme povedať folkového speváka Tylera Sjöströma, môžeme hľadať určite nového Johnnyho Casha. 🙂 Ak sa niekomu zapáčila, určite od neho odporúčam i song “Straight Bourbon Whiskey”.

Walk the moon – Shut Up and Dance

Na koniec tohto prvého “výberu” by som dal asi túto o niečo rýchlejšiu skladbu. Kapela pochádza z Ohaia a zameriava sa hlavne na indierock” populárnejšou sa stala tak okolo roku 2012 .