Bielorus zachytený na videu len o vlások unikol smrti. Po akceleráci a následnom náraze do kufra pred ním idúceho automobilu totiž predviedol asi najdokonalejší premet v svojom živote. Minimálne najdôležitejší. Keby motorkár nemal také obrovské šťastie, nehoda mohla skončiť tragicky.

K incidentu, ktorý sa odohral v bieloruskom meste Mahiľov ešte 30. júla, sa vyjadrila aj miestna polícia, ktorá motorkára označila ako “neuveriteľného šťastlivca”. Jeho rýchlosť v čase nehody mala byť okolo 85 km/h, čo je viac ako maximálna povolená rýchlosť v obci – 60 km/h. A ako by toho nebolo už dosť, vodič motorky nebol spôsobilý na jazdu – nemal totiž vodičák. Okrem toho, do vozidla, z ktorého je nižšieuvedené video nakrútené zozadu nabúrala ďalšia motorka. Nuž, keď sa darí, tak sa darí. Podstatné je však že pri nehode neprišiel nik o život a motorkári skončili len s drobnými zraneniami.

Na zahraničnom spravodajskom serveri, ktorý o tomto incidente informoval jeden z diskutérov upozornil na prítomnosť krížika pred kamerou, presne v čase keď sa motorkár dotkol nohami strechy auta do ktorého nabúral. Či už šlo o zázrak alebo nie, podstatné je že sú všetci nažive a až na oťukané vozidlá dopadla celá kolízia vskutku šťastne.

Zdroj: YouTube/AutoGrodno.By

Zdroj: RT, YouTube